Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, м-т Долна Трака
Кубчето
420 000 €
821 448.60 лв.

(3 652 €, 7 142.69 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:19 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 49 пъти.
Площ:
115 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2008 г.

Описание на имота:

🌅 Панорамен тристаен апартамент с нескриваема морска гледка в м-т Долна Трака 🌊
Представяме ви имот, който се отличава с впечатляваща, фронтална и нескриваема морска панорама гледка, която се разкрива още с влизането в апартамента и остава с вас през целия ден. Морето е като на длан, а усещането за простор, светлина и спокойствие превръща този дом в истинско преживяване.
📍 Локацията в м-т Долна Трака предлага отличен баланс между тишина и бърз достъп до Варна, както и до курортите Св. Св. Константин и Елена и Златни пясъци, Морската градина и плажовете.
🏡 Имотът
Апартаментът е с обща площ от 115,52 кв.м, разположен на 2-ри етаж (реално 3-ти от 5) и разполага с избено помещение (1,9 кв.м).
Разпределение:
просторна дневна с кухненски ъгъл и излаз към тераса с панорамна морска гледка
две спални
баня с тоалетна
коридор
две тераси
☀️ Дневната е с югоизточно изложение, което осигурява изобилие от светлина и впечатляващи изгреви над морето.
Апартаментът е напълно завършен и обзаведен с качествени и функционални материали.
🌿 Комплексът
Жилището е част от затворен комплекс с площ 9162 кв.м, изграден от утвърдена строителна компания и въведен в експлоатация (Акт 16) през 2008 г.
✔ богато озеленена територия
Комплексът се поддържа отлично и запазва високия си стандарт през годините.